PSK - Fan club HC 4:8 (21.02.2009)

25.02.2009 11:12

Ani ve 14. kole se nám nepovedlo zvítězit. Tentokrát nás čekal soupeř, který vede tabulku soutěže - Fan club HC. Přestože jsme v prvním poločase třikrát vedli (1:0, 2:1 a 3:2) a předváděli jsme pohledný a kombinační fotbal, nepodařilo se nám vedení udržet. První půle skončila 4:3 v náš neprospěch. Druhá půle byla ve znamení několika neproměněných vyložených šancí z naší strany a následném potvrzení již okřídleného "nedáš - dostaneš". Tak jsme dostali v druhé půlce hned čtyři branky. Kontrovat se nám podařilo pouze jedinou brankou z pokutového kopu (střelec Petr Pokorný). Přestože jsme prohráli, byli jsme s naším herním výkonem, zejména v prvním poločase, spokojeni. Našimi střelci byli Mojmír Meister, Tomáš Čurda a Pokorný Petr (2).