Zápas PSK - K-Produkt (14.2.2009)

20.02.2009 21:22

13. kolo znojemské futsalové ligy bylo pro náš tým opravdu nešťastným. Zápas by se dal shrnout jedinou větou: "Zápas s nejlepším prvním poločasem a zároveň s nejhorší druhou půlí a nejhorším výkonem."

V prvním poločase se futsalistům K-Produktu podařilo na naši branku vystřelit až po více než 8 odehraných minutách zápasu. K-Produkt se dostával do šací jen velmi zřídka. Naopak náš tým předváděl velmi dobrý výkon, který završil čtyřmi brankami. Za stavu 4:0 pro PSK se zdálo být již rozhodnuto. Těsně před koncem prvního poločasu se podařilo K-Produktu snížit na 4:1. I přes snížení rozdílu na tři branky nás ani ve snu nenapadlo, jaký bude konečný výsledek. Po úvodním neproměnění několika vyložených šancí ve druhém poločase se hra obrátila, přestali jsme hrát a K-Produkt nám postupně nasázel sedm branek. Konečný výsledek 4:8 ve prospěch K-Produktu byl tvrdou ranou na sebevědomí našich hráčů. Nutno si však přiznat, že kvalita našeho fotbalu v druhé půli byla více než ubohá. Na výsledku se projevila i naše nedisciplinovanost. Opakovanými a zbytečnými fauly jsme soupeři umožnili tři pokutové kopy, z nichž K-Produkt neproměnil pouze ten první, který náš brankář kryl. Další dva už soupeř nekompromisně proměnil. Našimi střelci byli Handl (2), Mikulášek a Vlášek.

Fotogalerie z tohoto zápasu se připravuje.