Zápas PSK - Kamikadze (27.01.2009)

27.01.2009 23:39

Tradiční nástup našeho mužstva - po prvním poločase stav 3:0 pro Kamikadze. V prvním poločase jsme odehráli celkem pohledný fotbal s mnoha neproměněnými šancemi. Druhá půle a její začátek neznamenal obrat k lepšímu, 4:0. Následně přišla malá vzpruha ve formě snížení skóre, 4:1. Vzápětí následovala studená sprcha - 5:1. Jenže sprcha nebyla tak studená, jak se zprvu zdálo. Výkon našeho týmu se následně zvedl a začali jsme "občas" proměňovat šance. Soupeřův náskok jsme dotáhli až na rozdíl jedné branky - 5:4. Do konce západu zbývaly necelé čtyři minuty. Hráči Kamikadze betonovali a my se marně pokoušeli vstřelit branku. Zápas tak skončil naší prohrou 5:4 (3:0 po poločase). V druhé půlce jsme tak předvedli velmi dobrý výkon. Škoda jen, že jsme tak nehráli od samého začátku. Našimi střelci byli Handl se třemi góly a Mikulášek s jednou trefou.